BURASI DİJİTAL AJANS

Hikayemiz

YeniSürüm, kalite, yenilik ve hız üzerine yoğunlaşan bir premium tasarım ve yazılım ajansıdır. Müşterilerimizin işletmelerini büyütmek için uygun güncel teknolojiler kullandık. Kendimizle iş ahlakı, dürüstlük ve nihai sonuçlar konularında gurur duyuyoruz. Yıllar boyunca YeniSürüm, müşterilerimizin genel olarak daha iyi bir web varlığı elde etmesini sağlayarak çarpıcı, ödüllü tasarımlar üretip dikey yönde çözümlerle bunu başarabildi.

 

Felsefe

Şirketimizin felsefesi, işletmelerin çoğunun istediği web sitesi türlerini oluşturmaktır: kullanımı kolay, şık ve çekici, hızlı yüklenme, mobil duyarlılık ve satın almak kolay ve eğlenceli.

 

Misyon

Tüm süreç ve ürünlerimizi, küçük işletmelerin başlangıç aşamasında ihtiyaç duydukları her şeyi sağlama konusunda tasarladık – bizimle çalışmanın her zaman hızlı, kolay ve sorunsuz bir deneyim olmasını sağlamak için çalışırız. Müşterilerimize web sitelerini gülünç bir fiyat etiketi olmadan tam kontrol altında tutuyoruz ve ekibimizi, web siteniz yayınlandığında bile uzmanlığını uzun süre sizlere sunuyoruz.

TASARIM GRUBU

Şirketimiz ödüllü tasarımcılarımızla, arayüzleri veya web sitelerini tasarlarken en önemli üç unsurun kullanılabilirlik, işlevsellik ve görsellik  olduğunun farkındayız. Bu stratejiyi kullanarak, mesajlaşma ve pazarlama hedeflerinizin yarattığımız tasarımlarla gerçekleştirildiğinden emin olmak için sizinle birlikte çalışırız. Sizinle de çalışacağız ve fikrinizi hayata geçireceğiz.UYGULAMA GELİŞTİRME

As a leading mobile application development company, EasyWeb has extensive experience in creating high performance, feature-packed native mobile applications for all the major mobile platforms including iOS, Android, BlackBerry OS and Windows Mobile. EasyWeb mobile app developers can create the right app that will meet your business, industry and/or vertical needs.


Ted Norton

Ted Norton

CO FOUNDER / CEO
Tony Scott

Tony Scott

CREATIVE DIRECTOR
Jane Dreyer

Jane Dreyer

HR MANAGER
Nisha Smith

Nisha Smith

ART DIRECTOR


Lets Get Started
your project

We will help you to achieve your goals and to grow your business.

REQUEST A QUOTE